Quote (Disconnected @ Sun, Nov 23 2008, 04:18pm)
Хаха, и кое е по доброто на айфон-а ?

ami koe ne ? iphone ima neshtata koito ima nokiqta ,NO kato cqlo iphone e zaimstval mnogo ot neshtata koito pritejava OS na mac , koito pak prosto e godini pred bozata windows.otkakto polzvam mak nqmam absolutno nikakvi problemi koito po-rano imah s windows.imam Powerbook koito e dosta starichak model v sravnenie s novite macbook i macbook pro no sam pravil sravnenie na moq koito e s procesor 1,67 1,5 gb ram i 64 video s novite kitaiski bokluci za po 900 leva koito na prav pogled vseki bi si pomislil che sa po dobri.Shtoto seki kato vidi core duo i si vika : eiii tva e opasna rabota.ta dori samo zaradi tova bih si vzel iphone.A za dizain mislia che prosto nqma mqsto za sravnenie

/e se pak ima edna opciq pri koqto nokia > iphone - kamerata
This post was edited by GnDraj on Nov 23 2008 10:41am