Quote (cccp_punk @ Sat, 22 Nov 2008, 13:29)
kato vi gledam kvo si pi6ete sa 4ustvam kato nqkoi taliban . . ideq si nqmam zakvo si pi6ete . . za kuv hui sa vi telefoni s klaviaturi interneti i prostotii , purviq mi telefon si go namerih, vtoriq si go otkradnah ot edni amerikanci v 6tatite a tretiq mi go podariha kraden ot nqkakuv grucki turist v bansko bateriite im karat po 5 dena i sam dovolen . . spored men tiq glezotii sa napulno nenujni
prav si ama to sq sam na takaa vazrast che i kat nemoa da polzvam pcto kogato si iskam naprao otkacham
i zatva ako si imam takay neshto ailqk puk i ne sa mn pari gledah tam na dogovor li kvo beshe nerazbiram mn ispanski
i gledam go pishe 79 euro E90 o.0 mi ko dovolno inache e baq baq ...