d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev15051525354264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 25 2009 12:31pm
Quote (Kapsiko @ Sat, 25 Apr 2009, 19:29)
Аз няма да почна, ще ви правя на пук! :lol:


ем ти си скатаваш фг от 1 година :D
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Apr 25 2009 12:40pm
Quote (velibg @ Sat, 25 Apr 2009, 20:31)
ем ти си скатаваш фг от 1 година :D


Ще си купувам тоалетна хартия с него. :blush:
Member
Posts: 2,488
Joined: Feb 10 2009
Gold: 157.85
Apr 25 2009 12:44pm
бая хартия ши си купиш ...
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Apr 25 2009 01:01pm
Quote (romualdo @ Sat, 25 Apr 2009, 20:44)
бая хартия ши си купиш ...


Щом казваш съм съгласен. :blush:
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 25 2009 01:35pm
az she pochna i shte naprava parvata eni v bg :P
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Apr 25 2009 01:55pm
Quote (InTheGame @ Sat, 25 Apr 2009, 22:35)
az she pochna i shte naprava parvata eni v bg :P


nevazmojno

popitai PLAGUEwRATH кои pak 6te zasipqt jsp s unid enis i unid infy's

kakto se polu4i v na4aloto na toq ladder :)

This post was edited by BraveAntiBan on Apr 25 2009 01:57pm
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Apr 26 2009 04:30am
Quote (BraveAntiBan @ Sat, 25 Apr 2009, 19:55)
nevazmojno

popitai PLAGUEwRATH кои  pak 6te zasipqt jsp s unid enis i unid infy's

kakto se polu4i v na4aloto na toq ladder :)


mda.... jivi i zdravi samo pak da trugne kato toq ladder 6te napravime dosta fg-ta.... samo da mu doide vremeto ;)
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Apr 26 2009 05:13am
Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 26 Apr 2009, 12:30)
mda.... jivi i zdravi samo pak da trugne kato toq ladder 6te napravime dosta fg-ta.... samo da mu doide vremeto ;)


Да не ме забравите мене, че съм 0:0 пак :D
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Apr 26 2009 05:54am
Quote (Svetulcho @ Sun, 26 Apr 2009, 14:13)
Да не ме забравите мене, че съм 0:0 пак :D


e kak be 0-0 ,,nali neska 7-1 za levski
Member
Posts: 922
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 26 2009 09:10am
predi6nata ladder imah purviq soj v classic i edin itemshop mi napisa email, iska6e go za 2000 $ xaxaxa

ama go prodadoh 4rez priqtel v jsp i sled 4 meseca si napravih perf classic char



This post was edited by Thrace on Apr 26 2009 09:40am
Go Back To Български Topic List
Prev15051525354264Next
Closed New Topic New Poll