Quote (mainabg @ Fri, Apr 24 2009, 08:56am)
Nqkoi da e vijdal nqkade ili da ima nqkoe hubavo bg znale s gerba ,za da moje edin priqtel da go napravi za podpis na vsi4ki n na6iq guild
Kade li ne tarsih no ne namiram takova
Mai 6te trqbva vsi4ko da si go izraboti

p.s. Estestveno ako vsi4ki sa saglasni i go haresat .
6te go pusnem za glasuvane v 4at topika na guilda

добре е формулирана хартата на гилдията ви , но това лилаво нещо ...