Quote (n3ver_mind @ Wed, Mar 19 2008, 05:43pm)
interesno mi e kato si vlezesh vav acc i kato si vidish geroite 99 hubou li ti stava ? ne sujalqvash li 4e ne si prael ne6to drugo a si kibi4il pred pc kato nqkuf addict.. ne 4esno interesno li ti e da ubivash mobowe ? (mobowe = monsters etc ^^ )
ti za kvo igrae6 d2?? za kef li ?? ili si mazohist??
otgovori si sam na tozi vapros i 6te nameri6 otgovor i na tvoite vaprosi:)
ti za kakvo igrae6 d2 za exp za predmeti ili za dueli ..... kakvo??
seki pravi tova koeto mu e kef...
sega e tapo i ne igraa