Quote (SoulKorlic @ Tue, 4 Mar 2008, 14:11)
Браве покажи им че имаш толкова мана и лифе.
Не искат да доидат, да не станат за смях още един път

Че то навик им стана

Човека си прави парите от д2 и сабира за кола, и се има за про. Но ние, където играем за забавление го направихме рошав. "chzn" Да ти продам една от мойте >? Ще се договорим ако нямаш достатъчно пари,ще си свамя музиката.Ако пак не стигат може и джантите да си сваля, но не те съветвам да сваляме споилерите,че ще е гозно да знаеш.
Ако ако имаш интерес пиши, може да се договорим