d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ще спрем ли да я играем тая игра > :)
Prev1456
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,071
Joined: Oct 21 2007
Gold: 303.00
Mar 17 2008 02:37pm
Quote (Panec @ Sat, Feb 16 2008, 09:12pm)
az ve4e ne igraq 6toto nqma fun


Агрий wink.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Mar 18 2008 04:53am
и аз вече не играя от време на време помагам на фр-та даже и бот спрях да пускам...



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Mar 19 2008 05:58am
Az q sprqh prinuditelno smile.gif
Member
Posts: 12,890
Joined: Jul 20 2006
Gold: 5.00
Mar 19 2008 06:50am
Quote (n3ver_mind @ Sat, Feb 16 2008, 08:45pm)
huh.gif


Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Mar 21 2008 10:21am
щте спря като излезе StarCraft2
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 22 2008 02:54am
Quote (RadoJaha @ Fri, Mar 21 2008, 04:21pm)
щте спря като излезе StarCraft2


еее радо. sad.gif
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Mar 24 2008 08:27am
Quote (SoulKorlic @ Sat, Mar 22 2008, 08:54am)
еее радо. sad.gif


само така си мисля де
Go Back To Български Topic List
Prev1456
Closed New Topic New Poll