Quote (Panec @ Mon, 11 Feb 2008, 13:30)
ем точно тва е като ти бутне циклона кво праим ????
Затова се слага такъв щит за да може като ти бутне циклона да не ти зима

Дори и не си помислям да сложа такав щит загобите ще са много големи целя дру ми се разваля
много добре знаеш какво дава спирит, и колко ще изгуба докато вастанивя 35 фкр 55 фхр
като торнадо ми е 7750 а фхр 99% фкр 125%