d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev14748495051264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 22 2009 07:00am
Quote (InTheGame @ Tue, Apr 21 2009, 12:50pm)
imam 1 vapros kam Thrace

imash li neshto obshto s tozi user -> http://forums.d2jsp.org/user.php?i=312055

?!

v guild bulgaria e ^^


oshte chakam otgovora mu
Member
Posts: 284
Joined: Oct 11 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2009 10:00am

kvo stva momcheta

This post was edited by big_dino on Apr 22 2009 10:01am
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 22 2009 10:02am
Quote (big_dino @ Wed, 22 Apr 2009, 17:00)
kvo stva momcheta


ооо дино кво става уе още те помня ! ;) az sum ak47_alkaida
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 22 2009 10:05am
Quote (big_dino @ Wed, Apr 22 2009, 04:00pm)
kvo stva momcheta


ei go we :D
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Apr 22 2009 02:55pm
динооооооооо ^_^ :bonk: Кво става бе МЕН
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Apr 22 2009 11:45pm
Quote (InTheGame @ Wed, Apr 22 2009, 03:00pm)
oshte chakam otgovora mu


Какво те интересува той ли е или не е той . Рано или късно всичко излиза наяве ...

P.S: Поне при теб бяха така нещата :rolleyes: :lol:
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 23 2009 05:55am
Quote (Africanec @ Thu, Apr 23 2009, 05:45am)
Какво те интересува той ли е или не е той . Рано или късно всичко излиза наяве ...

P.S: Поне при теб бяха така нещата :rolleyes: :lol:


e interesno mi e da vida kvo she kaje be gena :D
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 23 2009 05:56am
Quote (InTheGame @ Thu, 23 Apr 2009, 12:55)
e interesno mi e da vida kvo she kaje be gena :D


Гошко дилара :D :D :D :D
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Apr 23 2009 06:50am
Quote (velibg @ Thu, Apr 23 2009, 01:56pm)
Гошко дилара :D :D :D :D


Стига ака , че заради теб пак ще затворят темата :lol:
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Apr 23 2009 09:12am
Кво правихте нощеска?
Go Back To Български Topic List
Prev14748495051264Next
Closed New Topic New Poll