Quote (Veterans @ Sat, 15 Nov 2008, 11:08)
keke
selqk ..
uuuh

chak mi e jal za tebe joree
...jal mi e shtot idva koleda

i pokrai tiq praznici dosta praseta si utivat ot toq svqt
nadqvam se i ti da si idesh dano te izdat i da te izpliuiat

shtot si basi kerlivoto kopele o.0
ps: malko pumiq iskash li che da se ugoish oshte malko za da ima kfo0 da iadat horicata
This post was edited by Kapsiko on Nov 15 2008 01:15pm