Quote (InTheGame @ Sun, 19 Apr 2009, 16:41)

kvi udari mi govorite ^^ nqma takiva az sam po4ten trader ...
samon qkoi mnogo golqm lamer moje da precakate s tiq spam postove . Ako ima nqkoi mad 20 na den e mnogo samnitelen i nqma FG
Trqbva na vsqka cena da se vika posrednik
Moje bi 6te trqbva da napravqt ne6to OT JSP s tezi prostotii
This post was edited by mainabg on Apr 19 2009 09:29am