d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev14546474849264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 19 2009 01:49am
Quote (velibg @ Sat, Apr 18 2009, 08:26pm)
риги риги... не се сещам :(


i az :D
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Apr 19 2009 02:42am
spam :)
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 19 2009 06:38am
Quote (RadoJaha @ Sun, Apr 19 2009, 08:42am)
spam :)


nedei 4e 4akat za report ku4etata
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 19 2009 06:40am
Quote (InTheGame @ Sun, 19 Apr 2009, 13:38)
nedei 4e 4akat za report ku4etata


ся с повече постове да търсиш да направиш някаф по голям удар ? :D може би над 1к фг ?
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 19 2009 08:41am
Quote (velibg @ Sun, Apr 19 2009, 12:40pm)
ся с повече постове да търсиш да направиш някаф по голям удар ? :D може би над 1к фг ?


:D kvi udari mi govorite ^^ nqma takiva az sam po4ten trader ...
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Apr 19 2009 09:28am
Quote (InTheGame @ Sun, 19 Apr 2009, 16:41)
:D kvi udari mi govorite ^^ nqma takiva az sam po4ten trader ...

samon qkoi mnogo golqm lamer moje da precakate s tiq spam postove . Ako ima nqkoi mad 20 na den e mnogo samnitelen i nqma FG
:sniper: :rifle:

Trqbva na vsqka cena da se vika posrednik :)

Moje bi 6te trqbva da napravqt ne6to OT JSP s tezi prostotii

This post was edited by mainabg on Apr 19 2009 09:29am
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 19 2009 10:36am
Quote (mainabg @ Sun, Apr 19 2009, 03:28pm)
samon qkoi mnogo golqm lamer moje da precakate s tiq spam postove . Ako ima nqkoi mad 20 na den e mnogo samnitelen i nqma FG
:sniper: :rifle:

Trqbva na vsqka cena da se vika posrednik :)

Moje bi 6te trqbva da napravqt ne6to OT JSP s tezi prostotii


e shtom se samnqvate -> http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=292
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 19 2009 10:46am
Quote (InTheGame @ Sun, 19 Apr 2009, 17:36)


ти имаш 1 мулти но няма как да го докажем ?
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Apr 19 2009 10:56am
Quote (BraveAntiBan @ Sat, 18 Apr 2009, 20:41)
а бе тарся една песен доста е пускат по радио energy
пее се нешто риги риги


kvo stana be nikoi li ne se se6ta za tazi pesen
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Apr 19 2009 12:55pm
Quote (InTheGame @ Sun, Apr 19 2009, 06:36pm)


аз не се съмнявам , аз знам :kiss:
Go Back To Български Topic List
Prev14546474849264Next
Closed New Topic New Poll