d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev14445464748264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 922
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2009 05:49am
неможех да едитирам за това пиша нов пост.
няма да мога да съм на линия за 2 седмици сега.
много щастие без мене.
знам че ще се радвата като ме няма ^_^
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 17 2009 05:53am
Quote (Thrace @ Fri, 17 Apr 2009, 12:49)
неможех да едитирам за това пиша нов пост.
няма да мога да съм на линия за 2 седмици сега.
много щастие без мене.
знам че ще се радвата като ме няма ^_^


Как позна братко ? хахаха
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 17 2009 07:51am
Quote (Thrace @ Fri, Apr 17 2009, 11:49am)
неможех да едитирам за това пиша нов пост.
няма да мога да съм на линия за 2 седмици сега.
много щастие без мене.
знам че ще се радвата като ме няма ^_^


uuummmm daaaa prav si :D
Member
Posts: 922
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2009 09:12am
Quote (InTheGame @ Fri, Apr 17 2009, 02:51pm)
uuummmm daaaa  prav si :D


cry 6toto ti bih druida i palata s moqta pala

ez
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 17 2009 09:26am
Quote (Thrace @ Fri, 17 Apr 2009, 16:12)
cry 6toto ti bih druida i palata s moqta pala

ez


тихо тихо кенеф тъп аре quit
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Apr 17 2009 11:23am
ebasi spama stava tuk :)
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Apr 17 2009 12:32pm
Quote (Thrace @ Fri, Apr 17 2009, 05:12pm)
cry 6toto ti bih druida i palata s moqta pala

ez


Нали нямаше да те има 2 седмици ?
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 18 2009 09:51am
QUOTE=simppeli1,Sat, 18 Apr 2009, 16:18]DONT BET WITH DEEBEN, I HAVE SEEN THAT HE WIN ALLWAYS, HE USE SOME HACK TO KNOW RESULT BEFORE GAME STARTS!!!!!!

:([/QUOTE]
SHXAhxahxhahxa става дума за футбол :D
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Apr 18 2009 11:41am
а бе тарся една песен доста е пускат по радио energy
пее се нешто риги риги
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 18 2009 02:26pm
Quote (BraveAntiBan @ Sat, 18 Apr 2009, 18:41)
а бе тарся една песен доста е пускат по радио energy
пее се нешто риги риги


риги риги... не се сещам :(
Go Back To Български Topic List
Prev14445464748264Next
Closed New Topic New Poll