Quote (Thrace @ Wed, Apr 15 2009, 08:40am)
im bulgarian, but bulgarian guild is down since ivo doesnt play d2 anymore.
so i'd like to ask if i could join my russian slawic brothers.

if i can join pm me, then i leave my current guild
Смешна работа ...
Обждаш ме в този форум затова , че съм руснак , а същевременно се натискаш при руснаците и им лижиш г*за за да те приемат в гилдията им ?