d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev14142434445264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Apr 12 2009 01:09pm
Аз се чуда защо по улиците има толкова шахти ... ама като гледам как оаквате всичко тука е ясна работата :lol:
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Apr 12 2009 01:10pm
Quote (velibg @ Sun, 12 Apr 2009, 20:23)
да не беше репортвал пича "Safer" !


v smisal? koi kogo e reportval? ne6to ne razabrah
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 12 2009 02:20pm
Quote (BraveAntiBan @ Sun, 12 Apr 2009, 20:10)
v smisal? koi kogo e reportval? ne6to ne razabrah


Quote (Konqk @ Fri, 27 Mar 2009, 18:52)
ne si allowed da sell fg vs real money / only paul can do it !

ако коняк е на 28 години аз лопата да стана...
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 13 2009 03:44am
em ne staa si4ko iska pari ... :D

This post was edited by InTheGame on Apr 13 2009 03:45am
Member
Posts: 922
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 14 2009 07:12am
кво спамите пак ей сега пак ще го клосенат треада
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 14 2009 07:13am
Quote (Thrace @ Tue, 14 Apr 2009, 14:12)
кво спамите пак ей сега пак ще го клосенат треада


лелеле ти си бил адски тъп хахахахахх ЕВАЛА :D
Member
Posts: 922
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 14 2009 07:57am
Quote (velibg @ Tue, Apr 14 2009, 02:13pm)
лелеле ти си бил адски тъп хахахахахх ЕВАЛА :D


и кво става в българия? някви новини важни? кризата при въз също ли толко яко удря както при нас?
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Apr 14 2009 07:59am
Quote (Thrace @ Tue, 14 Apr 2009, 15:57)
и кво става в българия? някви новини важни? кризата при въз също ли толко яко удря както при нас?


За България квото дочувам по новините, удря ама те хората незнаят, а до нас удря ама наистина много жестоко :(
А! Браво! Ти послуша съвета ми да пишеш на кирилица. Много се радвам. :P

This post was edited by Kapsiko on Apr 14 2009 07:59am
Member
Posts: 922
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 14 2009 08:04am
Quote (Kapsiko @ Tue, Apr 14 2009, 02:59pm)
За България квото дочувам по новините, удря ама те хората незнаят, а до нас удря ама наистина много жестоко :(
А! Браво! Ти послуша съвета ми да пишеш на кирилица. Много се радвам. :P


всичко давам за българия и българите

то и мене ме нервираше че нямах кирилица, този сайт много ми помогна да ти кажа.

This post was edited by Thrace on Apr 14 2009 08:04am
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Apr 14 2009 08:11am
Quote (Thrace @ Tue, 14 Apr 2009, 16:04)
всичко давам за българия и българите

то и мене ме нервираше че нямах кирилица, този сайт много ми помогна да ти кажа.


Еми, мога да кажа че се радвам за теб, не защото така е очтиво, а защото... на лично съобщение ще се доизкажа. :D
Go Back To Български Topic List
Prev14142434445264Next
Closed New Topic New Poll