Quote (Africanec @ Wed, Nov 5 2008, 08:21pm)
Някой знае ли нещо ... май близард се готвят за мас бан на акк-та
и между другото нещо жсп-то замря ... не се купуват и не се продават нещата ... май се освини народа вече
да го е*ъ

P.S: STOP USING TRIGGERS AND/OR VERSIONHACK: U WILL GET BANNED !
wardena debne , tai4e spiraite botovoete i mh-to