Quote (2pac_rulez @ Mon, Apr 14 2008, 03:36pm)
За кое е прав ве?Аз не виждам някаде да е прав, се седнал седи

Е да право в блок листата ми е за това няма спор

dali mi dreme dali sum v tfoqta ili v na nqkoi druga blok lista
naish li koko mi puka............
detence mili4ko................................
sprete da mi qdete kokalite.....ofc.
This post was edited by ManOfRespect on Apr 15 2008 01:59pm