Quote (Sashko_Bashko @ Tue, Apr 1 2008, 04:32pm)
nqma da te Unlock
ti v4era men izlaga
o6te prodaljava6 da luje6
оооо начи е ясна работата няма да го унлокнат
Добре немога да разбера защо лъжете неможете ли да си играите като хората ами лъжете.
This post was edited by SoulKorlic on Apr 1 2008 10:46am