Quote (BraveAntiBan @ Wed, 19 Mar 2008, 18:22)
puk i az samo kazvam da te pita ahhaha ne sam kazal 4e ima6 warn
e bravo minati perioda ,,,,sega pone vnimavai
kakvo ima6 predvid ,gj 2month no rl !,?
lvl 1-99 40 dena ti si prai smetkata ,,kade gi vide teia dva meseca neznam
ti sigorno igrae6 ot baia vreme d2...kolko 99 ima6??? nula ? hihi
emi nqmam nito edin geroi 99 priznavam si no ne vijdam smisala vav 99 kato moga da ti prysna kerliviq geroi 99 s geroi 29 level ili 49 se 1 kakto vijdash naposledak ne sqdam mnogo 4esto na pc kamoli da igraq d2 ^^ gledam vi tyka i si praq kefa za mene ima po vajni ne6ta ot pc i ot tova da imam MENI FG ( a za mene fg e ixi mode) ... obrushtai pove4e vnimanie na priqtelite si @ rl ako izobshto imash takiva
a tova gj 2month no rl = good job 2month no real life
neznam za 40 dena trqbva da si prail MENI BRS PER DAY za da dignesh 99 t.e. ne si izlizal ot vas etc temata za jenite nqma da q podhvashtam