Ще ти отговоря просто
1 # защото си е факам редовно дори повече от колкото ти ласкаш бастуна
2 # jsp почти винаги ми е пуснато, за да си оставят офери
3 # работя на КОМП и докато се заяждам с теб ми плащат
4 # факал сам женами пред компа и ми е духала докато се заяждам с теб.
5 # КОгато на n3ver_mind твоя папагал му дадоха 10% си пиех биричка, пушим си и се кефим
6 # двама братя сме и си играем за купон, как ви насираме яко
7 # ти можеш ли да броиш до 7 или да спирам да пиша
П.П - надявам се има някой до теб да ти го прочете. Ти няма ли да отделиш специален раздел в твоето инфо за нас .Гледам малкия пальош го е направил, ще се обидя