d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Zahapa Li Warn Be Pomqr ? > Aaaaaaa ?
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Feb 25 2008 12:02pm
Quote (anarchyi @ Sat, 23 Feb 2008, 00:26)
Абе няма ли да спрете да се състезавате за наградата "Тъпак номер едно в БГ-суб форума" ?
Достатъчно се заяждахте и цапахте навсякъде.Айде спрете, омръзна ми навсякъде да виждам обиди.
Не сте на 10 години да се държите така
...


Знае ли са, щом продължават wink.gif

This post was edited by 2pac_rulez on Feb 25 2008 12:03pm
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 25 2008 12:55pm
Quote (2pac_rulez @ Mon, Feb 25 2008, 06:02pm)
Знае ли са, щом продължават wink.gif


zabavno e.
Go Back To Български Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll