Quote (ManOfRespect @ Fri, Mar 14 2008, 09:09pm)
ako na tebe e rabotata da sledish koi ot koga vliza ,,tfa za mene e ni6tojno...vse pak az kazvam dolu gore...nqmam vreme da sleda to4no..imam i po vajni raboti ot tfa........
to si pi6e koi koga si e napravil acc
taka 4e nqam smisal da sledi6