d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Изработвам аватари > срещу малко форум злато
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Feb 1 2008 10:00am
приемаш ли моята поръчка баце?
оставям се в твоите ръцеsmile.gif пиши ми ако направиш нещо интересно
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 11:51am
Quote (Ramirezz @ Fri, 1 Feb 2008, 16:32)
Мерси Папаз ,
между другото първите ми 100 форум злато станаха реалност!Те бяха дарени от човек който не
познавам...Акаунт име "Celebra" , наистина съм трогнат , покосен и неприлично развълнуван от
това което ми се случва!Не съм предполагал , че такова нещо може да ми се случи , и че има такива хора които
просто искат да помогнат на напълно непознат човек.Правя поклон пред такива хора! hail.gif

П.С - Искрени благодарности на Celebra! hug.gif happy.gif

Има бъди сигурен но се дарява само на хора които има хляб в тях smile.gif)))
представи си на мен като ми се случи за първи път ohmy.gif headscratch.gif
АЗ нямам твоите способности и не знам с какво ги заслужих но те бяха факт
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 1 2008 11:56am
Според мен това го е направил само заради съжаление , и от факта , че предлагам да правя сигнатури и аватари на
хората за малко форум злато...Но ето даде ми ги и без да му правя каквото и да е било... happy.gif Просто едно добро
дело , чисто дарение!
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 12:04pm
Quote (Ramirezz @ Fri, 1 Feb 2008, 19:56)
Според мен това го е направил само заради съжаление , и от факта , че предлагам да правя сигнатури и аватари на
хората за малко форум злато...Но ето даде ми ги и без да му правя каквото и да е било... happy.gif Просто едно добро
дело , чисто дарение!

НЕ .Бих казал стимул за да имаш хъс да се занимаваш ,че тои като има хиляди мислиш ли ,че ще обеднее.Така се печелят приятели аз много пъти сам го правил дори и в д2.Не е работа да се мазниш на големите а да помагаш на хирата след теб и да се мъчиш да настигнеш и ако може да ги минеш smile.gif)) Такава е моята политика smile.gif

This post was edited by mainabg on Feb 1 2008 12:05pm
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 1 2008 12:11pm
Напълно съм съгласен с теб , НО тука има едно "НО" , това му бяха последните 100 форум злато!
Това още повече ме навежда на мисълта , че си още по-прав!!! happy.gif
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 1 2008 12:24pm
me4ka ako imash vreme napravi mi bannera pls
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 2 2008 05:17am
Нямаш проблеми Папаз wink.gif
ще ти го напрая нека само се прибера вкъщи happy.gif
Go Back To Български Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll