d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev13738394041124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 22 2008 06:53am
Quote (2cute4y @ Wed, 22 Oct 2008, 08:42)
ами твоите постове как си ги направил за толкова кратко време?
с писане "по темата ли"
wink.gif


dokazatelstvo: pisha po temata (temata ... unsure.gif )

ulalaaaa... Danette drool.gif

This post was edited by Kapsiko on Oct 22 2008 06:53am
Banned
Posts: 1,553
Joined: Sep 29 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Oct 22 2008 07:27am
heart.gif spamm
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 22 2008 09:52am
Quote (AloneInTheDarkness @ Wed, 22 Oct 2008, 15:27)
heart.gif spamm


ee ama to taka ne interesno dry.gif kaji nqkva zabavna glupost pone
Member
Posts: 9,156
Joined: May 27 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 22 2008 10:13am
XMMMM..... +1
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 22 2008 12:54pm
Quote (Sobieski @ Wed, 22 Oct 2008, 18:13)
XMMMM..... +1


malii pone da beshe napisal xmmm padna mi zaba ot hmkane o0
tva mai beshe tapo o0 ?
Member
Posts: 9,156
Joined: May 27 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 23 2008 03:12am
Quote (Kapsiko @ Wed, Oct 22 2008, 06:54pm)
malii pone da beshe napisal xmmm padna mi zaba ot hmkane o0
tva mai beshe tapo o0 ?


Ръгай да има вааа ^^ трее се праат постове, че иначе трее викаш Medi секи път, с толкова начини да си дигаш постовете не виждам колко спрел трее си да гледаш секи път при Trade. happy.gif
Banned
Posts: 1,553
Joined: Sep 29 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Oct 23 2008 03:58am
Quote (Sobieski @ Thu, Oct 23 2008, 09:12am)
Ръгай да има вааа ^^ трее се праат постове, че иначе трее викаш Medi секи път, с толкова начини да си дигаш постовете не виждам колко спрел трее си да гледаш секи път при Trade. happy.gif


+1 ofc
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Oct 23 2008 07:48am
Quote (AloneInTheDarkness @ Thu, 23 Oct 2008, 10:58)
Quote (Sobieski @ Thu, Oct 23 2008, 09:12am)
Ръгай
да има вааа ^^ трее се праат постове, че иначе трее викаш Medi секи
път, с толкова начини да си дигаш постовете не виждам колко спрел трее
си да гледаш секи път при Trade.happy.gif


+1 ofc


спамвай още !! от септември 2008 е направил 1к постове елахти и спамера
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 23 2008 11:53am
Quote (velibg @ Thu, 23 Oct 2008, 15:48)
спамвай още !! от септември 2008 е направил 1к постове елахти и спамера

emi to i az gore dolu taka ama pone vav user blogs to tam se spami smile.gif

Quote (AloneInTheDarkness @ Thu, 23 Oct 2008, 11:58)
+1 ofc


dokolkoto do tebe basi tapite postove pone spamvai umno we o0
kaji nqkva zabavna prostotiq ...
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Oct 23 2008 01:46pm
Quote (velibg @ Thu, 23 Oct 2008, 16:48)
спамвай още !! от септември 2008 е направил 1к постове елахти и спамера


za 1 sedmica sam pravil 800 posta wink.gif
Go Back To Български Topic List
Prev13738394041124Next
Closed New Topic New Poll