d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev13637383940124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Oct 20 2008 11:34am
Защо пък да не ? Само ти и аз сме tongue.gif Кажи пък може да помогнем с нещо wink.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 20 2008 11:34am
Quote (Africanec @ Mon, 20 Oct 2008, 19:34)
Защо пък да не ? Само ти и аз сме tongue.gif Кажи пък може да помогнем с нещо wink.gif


emi kazah trqbva mi napisano eto tova: udrqi glavata si tuk
ama da e na kirilica smile.gif
i ako moje sashto taka: kakvo da pravq
i to na kirilica she izvinqvash ama smile.gif

This post was edited by Kapsiko on Oct 20 2008 11:35am
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Oct 20 2008 12:22pm
Quote (Kapsiko @ Mon, 20 Oct 2008, 20:34)
emi kazah trqbva mi napisano eto tova: udrqi glavata si tuk
ama da e na kirilica smile.gif
i ako moje sashto taka: kakvo da pravq
i to na kirilica she izvinqvash ama smile.gif


Нямаш ли Фонетична, или ти е сложно да си сложеш една, ако искаш ще ти пратя wink.gif

Между другото ако спамне h82lose някъде ми кажете, ще има предупреждение.
Няма да му търпим глупостите тука.
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 20 2008 12:29pm
Quote (2pac_rulez @ Mon, 20 Oct 2008, 20:22)
Нямаш ли Фонетична, или ти е сложно да си сложеш една, ако искаш ще ти пратя wink.gif

Между другото ако спамне h82lose някъде ми кажете, ще има предупреждение.
Няма да му търпим глупостите тука.


ami da ako moje prati tva fonetichnoto neshto smile.gif i kogato vlizam shte informiram za toq h82 neshto si tam
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Oct 20 2008 01:18pm
aman ot na4alnici da go eva . . Kris ti nali si mi kom6iq we koe daskalo si?
Member
Posts: 8,189
Joined: Aug 25 2008
Gold: 2.41
Oct 20 2008 01:40pm
Quote (cccp_punk @ Mon, Oct 20 2008, 07:18pm)
aman ot na4alnici da go eva . . Kris ti nali si mi kom6iq we koe daskalo si?


avtoto smile.gif ^^
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Oct 21 2008 10:17am
СПАМ !

Довечера ще гледаме Шампионска лига tongue.gif ЗЕНИТ але але але !
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 21 2008 10:23am
laugh.gif em karai to taq tema za tva kato chat topic opaaaa ne kato chat to pishe chee chat topic O_O are kvo chakate chatete o0
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Oct 22 2008 12:42am
Quote (Kapsiko @ Tue, Oct 21 2008, 07:23pm)
laugh.gif em karai to taq tema za tva kato chat topic opaaaa ne kato chat to pishe chee chat topic O_O are kvo chakate chatete o0


ами твоите постове как си ги направил за толкова кратко време?
с писане "по темата ли"
wink.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 22 2008 06:10am
Quote (2cute4y @ Wed, 22 Oct 2008, 08:42)
ами твоите постове как си ги направил за толкова кратко време?
с писане "по темата ли"
wink.gif


a-a-a... da unsure.gif
Go Back To Български Topic List
Prev13637383940124Next
Closed New Topic New Poll