Честит рожден ден и от мен

Здрасти на всички, за първи път чувам за този субфорум (Специални благодарности на BraveAntiBan).
Не знаех, че има толкова българи тук, хмм

И така, викат ми Sapo (от София съм), играех Diablo (занимавах се със online shop-ове най-вече), докато не излезе WoW, там прекарах няколко години на Нептулон (както Alliance, така и Horde). Който е играл там, най-вероятно ме познава с Mage Thelestris <The Dark Embrace>. Еми толкова приятно ми е, сега играя Ladder, CS Runove и PvP, ако някой иска да разцъкваме *Thelestris ingame. Стига толкова :О