d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev13031323334124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Sep 26 2008 03:53pm
ehee biggrin.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 2 2008 10:44am
mmm ko staa ;d
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Oct 2 2008 10:55am
Quote (Kapsiko @ Thu, 2 Oct 2008, 19:44)
mmm ko staa ;d


O_O
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Oct 2 2008 11:00am
Quote (BraveAntiBan @ Thu, 2 Oct 2008, 18:55)
O_O


kaji tosho ko stana laugh.gif
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Oct 2 2008 03:54pm
Форумът замира, за жалост :S

П.С. Честит рожден ден на @2pac_rulez, жив, здрав и всичко най-хубаво в живота ти пожелавам smile.gif

This post was edited by Disconnected on Oct 2 2008 03:58pm
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Oct 2 2008 04:16pm
Quote (Disconnected @ Fri, 3 Oct 2008, 00:54)
Форумът замира, за жалост :S

П.С. Честит рожден ден на @2pac_rulez, жив, здрав и всичко най-хубаво в живота ти пожелавам smile.gif


Благодаря ти wink.gif
Member
Posts: 9,156
Joined: May 27 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 3 2008 01:23pm
Честит рожден ден и от мен smile.gif
Здрасти на всички, за първи път чувам за този субфорум (Специални благодарности на BraveAntiBan).
Не знаех, че има толкова българи тук, хмм smile.gif
И така, викат ми Sapo (от София съм), играех Diablo (занимавах се със online shop-ове най-вече), докато не излезе WoW, там прекарах няколко години на Нептулон (както Alliance, така и Horde). Който е играл там, най-вероятно ме познава с Mage Thelestris <The Dark Embrace>. Еми толкова приятно ми е, сега играя Ladder, CS Runove и PvP, ако някой иска да разцъкваме *Thelestris ingame. Стига толкова :О
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Oct 3 2008 01:47pm
Quote (Sobieski @ Fri, 3 Oct 2008, 22:23)
Честит рожден ден и от мен smile.gif
Здрасти на всички, за първи път чувам за този субфорум (Специални благодарности на BraveAntiBan).
Не знаех, че има толкова българи тук, хмм smile.gif
И така, викат ми Sapo (от София съм), играех Diablo (занимавах се със online shop-ове най-вече), докато не излезе WoW, там прекарах няколко години на Нептулон (както Alliance, така и Horde). Който е играл там, най-вероятно ме познава с Mage Thelestris <The Dark Embrace>. Еми толкова приятно ми е, сега играя Ladder, CS Runove и PvP, ако някой иска да разцъкваме *Thelestris ingame. Стига толкова :О


добре дошъл
Banned
Posts: 1,553
Joined: Sep 29 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Oct 5 2008 03:35am
SPAAM ;DDDD
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Oct 5 2008 07:07am
Quote (AloneInTheDarkness @ Sun, Oct 5 2008, 12:35pm)
SPAAM ;DDDD


Простак tongue.gif Къде пак си запиля фг-то ? smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev13031323334124Next
Closed New Topic New Poll