d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Ladder Reset!!! > 17 June
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jun 11 2008 04:16am
Quote (VgZ @ Wed, 11 Jun 2008, 10:40)
ne vqrvam tova nemoje da stane smile.gif


me too
Member
Posts: 399
Joined: Jan 29 2008
Gold: 85.00
Jun 11 2008 04:18am
Нищо не се знае по-добре да си цъкам без мапхак от колкото да изям БАН "страх лозе пази "
Member
Posts: 502
Joined: Nov 6 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 11 2008 04:29am
6te po4nat da banvat ako napraqt d2 kato WOW - plateno.
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2008 04:43am
Quote (ou7sider @ Tue, 10 Jun 2008, 20:11)
Аз пък лятото компа няма да погледна незнам бал съм ти и диаблото не е ли бира по цял ден wink.gif


Ххахахах smile.gif
Митак то всеки е така tongue.gif Аз скоро почвам работа и нямам да имам много време.
Btw стискай ми палци , че утре съм на изпит ( листовки ) biggrin.gif
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 04:48am
Quote (Panec @ Wed, 11 Jun 2008, 11:43)
Ххахахах smile.gif
Митак то всеки е така tongue.gif Аз скоро почвам работа и нямам да имам много време.
Btw стискай ми палци , че утре съм на изпит ( листовки ) biggrin.gif


panec kvo se pritesnqva6 be biggrin.gif ebal sam ti i tapite umreli kursove ti she si gi hvane6 listovkite smile.gif kvo se pritesnqva6 biggrin.gif
Member
Posts: 399
Joined: Jan 29 2008
Gold: 85.00
Jun 11 2008 05:14am
Quote (Panec @ Wed, Jun 11 2008, 10:43am)
Ххахахах smile.gif
Митак то всеки е така tongue.gif Аз скоро почвам работа и нямам да имам много време.
Btw стискай ми палци , че утре съм на изпит ( листовки ) biggrin.gif


Panec успех утре на листовките smile.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jun 11 2008 06:12am
Quote (FlyEmirate @ Wed, 11 Jun 2008, 14:14)
Panec успех утре на листовките smile.gif


Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 06:17am
Quote (BraveAntiBan @ Wed, 11 Jun 2008, 13:12)


toshe ti she po4va6 li ladder ? 99 ? smile.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2008 07:38am
Благодаря ви за подкрепата wink.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jun 11 2008 07:42am
Quote (velibg @ Wed, 11 Jun 2008, 15:17)
toshe ti she po4va6 li ladder ? 99 ? smile.gif


pa mnogo qsno ....op olybaal rulez muhahaa
Go Back To Български Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll