Quote (Panec @ Wed, 11 Jun 2008, 11:43)
Ххахахах

Митак то всеки е така

Аз скоро почвам работа и нямам да имам много време.
Btw стискай ми палци , че утре съм на изпит ( листовки )

panec kvo se pritesnqva6 be

ebal sam ti i tapite umreli kursove ti she si gi hvane6 listovkite

kvo se pritesnqva6