d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Малко фотошоп :) > моля критика за тези неща
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 31 2008 12:43pm
ima6 dobri raboti, dobrata rabota nezna4i mn efekti! vij moqta signature-a . ne e pretrupana , prosta e no e dosta hubava! ako si gledal i animeto devil may cry 6te osuznae6 4e premigva po su6tiq na4in kakto i tam pri na4aloto smile.gif
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Mar 31 2008 12:49pm


noviq mi pic
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 31 2008 02:06pm
Quote (BraveAntiBan @ Mon, 31 Mar 2008, 19:42)
goshe razgledai tva tuka

Фенове , на фотошопа днес в 18:00 отвори врати бъдещият най-голям форум за фотошоп изкуство в България . След като всички познаваха нашия екип под името "Photoshop-World" след много трудности ,които изтърпяхме, ние отново сме на линия , но този път по-силни от всякога . Екипът ни има ново име - "bulgarian-ART" . В продължение на повече от седмица екипът ни работи много сериозно и направихме един невероятен форум за вас - нашите потребители . Във форума ни ще може да намерите много уроци за направата на Сигнатур,Аватар,Wallpaper и много други . Заповядайте в нашия нов форум http://bulgarian-art.net/forum/ и с вашата помощ ,нека отново станем сред най-големите . http://bulgarian-art.net/forum/


мерси Тоше smile.gif ще помогне ^
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Apr 2 2008 10:56am
айде пак съм аз smile.gif
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 2 2008 11:36am
Quote (mosuto @ Wed, Apr 2 2008, 04:56pm)
айде пак съм аз smile.gif
<IMG alt="" src="http://store.picbg.net/pubpic/C8/AF/97f65d93250bc8af.jpg">


au chove4e signature-ata ti e ujasna molq te mahni q! kak moje prince of persia s takuv fon.. nc nc ot "mighty warrior " mi zaprili4a na "pink pony"
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Apr 2 2008 12:28pm
Quote (chzn @ Wed, 2 Apr 2008, 19:36)
au chove4e signature-ata ti e ujasna molq te mahni q! kak moje prince of persia s takuv fon.. nc nc ot "mighty warrior " mi zaprili4a na "pink pony"


хм ок ще го разкарам скоро, сложих го понеже е подарк smile.gif
но ще си направя някой мой и ще си го сложа wink.gif
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Apr 6 2008 12:50pm
Quote (mosuto @ Sun, Mar 23 2008, 03:17pm)
мерси Ралф smile.gif
честита звездичка ^^ охрачил си се 750 фг tongue.gif


ne sum se ohar4il fg ami dadoh na njaguar 10 paunda toi ma zaki4i Fg+zvezdi smile.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Apr 6 2008 12:56pm
Quote (RadoJaha @ Sun, Apr 6 2008, 06:50pm)
ne sum se ohar4il fg ami dadoh na njaguar 10 paunda toi ma zaki4i Fg+zvezdi smile.gif


bravo biggrin.gif

prati i za men 10 paaunda biggrin.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Dec 19 2005
Gold: 16,115.11
Apr 7 2008 09:16am
текстовете са ти много зле smile.gif
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Apr 7 2008 09:18am
Quote (ou7sider @ Sun, Apr 6 2008, 06:56pm)
bravo biggrin.gif

prati i za men 10 paaunda biggrin.gif


ti kvo 6a mi prati6? smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll