Quote (chzn @ Wed, 2 Apr 2008, 19:36)
au chove4e signature-ata ti e ujasna molq te mahni q! kak moje prince of persia s takuv fon.. nc nc ot "mighty warrior " mi zaprili4a na "pink pony"
хм ок ще го разкарам скоро, сложих го понеже е подарк

но ще си направя някой мой и ще си го сложа