В най-добрия случай , ако си намериш кой да ти покрие щетите

2 месеца !
От личен опит , 1 приятел ми покри щетите ( 13к )
Сега чакам решението на Пол

Каквото и да е неговото решение , ще го одобря .
Аз съм си виновен за случилото се !
Винаги сам си си виновен !
6tom si si pokril 6tetite 6te te otklu4at badi sigoren....taka stana s edin friend plati si na vsi4ki o6teteni i go oklu4iha