d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Въпрос за МФ Пала > :)
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 10 2008 11:20pm
Quote (NikX @ Thu, Mar 6 2008, 10:16pm)
Да,всичкое спроред зависи,но пак ше кажа че за мен тоновете МФ на напълоно излишни
Навремето имах 2 баал бота,рънеха Баал едновременно,и трябва да ти кажа че имаше дни в които абс нищо не пускаше,и дни на "изливане"
Сега ботенето е попрецакано,иска доста гимнастикиsmile.gif

Колкото до МФ рънването....най ми е по сърце...то дуели тук няма кой знае какви,навремето поляците беха направили Евро ПВП,незнам дали съществува още,но там беше истината
Но все пак 2004та имаше дори милион онлаин,сега едвам 50к стигат


umrela tabota e naposledak d2-to

predi ot 25 4oveka ot Fl ima6e online 23 sega ima nema dvama trima max

Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll