d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Някой тука играе ли Ladder Slasher
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 6 2008 09:16am
Quote (2pac_rulez @ Wed, 5 Mar 2008, 22:24)
Не не играя, не стоя толкова много на време пред компютъра ^^
Тази една точка дето е имам е правих поне 2-3 седмици ако не и повече...


то това зависи от итемите smile.gif
аз играя и правя МК за около 1 седмица ама с игра по 2-3 часа на ден има няма междо другото цакам ^
то не се изисква постоянно да играеш пък и праста се уморява ЛОЛ ..
и нямаме най-добрите итемс ама пак са добри ^
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll