Quote (2pac_rulez @ Wed, 5 Mar 2008, 22:24)
Не не играя, не стоя толкова много на време пред компютъра ^^
Тази една точка дето е имам е правих поне 2-3 седмици ако не и повече...
то това зависи от итемите

аз играя и правя МК за около 1 седмица ама с игра по 2-3 часа на ден има няма междо другото цакам ^
то не се изисква постоянно да играеш пък и праста се уморява ЛОЛ ..
и нямаме най-добрите итемс ама пак са добри ^