☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Въпроси и отговори > Диабло тематика.
Prev
1
2
3
4
5
6
7
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1994
Replies: 62
Track Topic
gpapazov
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
215.00
#31
Feb 26 2008 12:34pm
No-safe ti li si we ?
TERA87
Member
Posts: 28,582
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
136,600.50
#32
Feb 27 2008 04:20pm
vapros ima li ?
plz_dont
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold
:
0.00
#33
Feb 28 2008 08:54am
Quote (TERA87 @ Wed, Feb 27 2008, 10:20pm)
vapros ima li ?
sega ne ^
schpeikk
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#34
Feb 28 2008 01:12pm
a za disconected 4ux 4e e poliran vuglen
vqrno ?
_!_
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#35
Feb 28 2008 03:35pm
Quote (cccp_punk @ Tue, Feb 26 2008, 04:37pm)
Такаа, аз ще запитам нещо сериозно тоя път, значи преди сам гледал в battle.net/diablo2exp/ . . за някъв монстер на име Rezi . . еди кво си, ето го линка към монстера
http://battle.net/diablo2exp/monsters/act5-reziarfg.shtml
.
Виждал ли го е някой е въпроса ми?
Послеслов: едва ли сте го виждали ама и да сте фг няма да ви дам
Не съм го виждал и аз искам да знам за какво служи това "Gem" на актив или деактив да го направя.
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#36
Feb 29 2008 05:20am
Quote (schpeikk @ Thu, 28 Feb 2008, 21:12)
a za disconected 4ux 4e e poliran vuglen
vqrno ?
_!_
ограничено дете.
Въпрос:
Каква е разликата м/у LOD и Classic?
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#37
Feb 29 2008 08:48am
Quote (Disconnected @ Fri, Feb 29 2008, 11:20am)
ограничено дете.
Въпрос:
Каква е разликата м/у LOD и Classic?
classic=no act 5
chzn
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#38
Feb 29 2008 09:28am
Quote (BraveAntiBan @ Fri, Feb 29 2008, 02:48pm)
classic=no act 5
no chrams , no uniq charms , no runewords , no runes , smaller stash , no equip items @ merc ++
hmm kato se zamislq tova e.
plz_dont
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold
:
0.00
#39
Feb 29 2008 09:46am
Quote (SoulKorlic @ Thu, Feb 28 2008, 09:35pm)
Не съм го виждал и аз искам да знам за какво служи това "Gem" на актив или деактив да го направя.
toa monster go nqma v igrata ve4e.
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#40
Feb 29 2008 11:21am
Quote (plz_dont @ Fri, Feb 29 2008, 03:46pm)
toa monster go nqma v igrata ve4e.
Аха добре.
Въпрос: Как се казва героя на Act 5 в "Crystal Passage - Frozen River" при "Anya"?
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
7
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact