Quote (schpeikk @ Tue, Feb 26 2008, 08:34pm)
qahahahaa
ni6to podobno
nedei sa pla6i6
Krisisfat e pytka
toi samo v b-net i po forumite se prai na mush
ina4e e p1lna pytka
nqma doblesta da doide se vidi s nikoi
taka4e ne se pla6i
ave putio kazahti ela s vav BG pak sha vidim koi kakaf e
prosto mlukni 6toto sha sajalqva6 posle