Quote (n3ver_mind @ Fri, 29 Feb 2008, 14:15)
otdadenost svarshi li ? ili sq gledash halmark ? tam ima seriali za sled 30 godishnite e ekstra
Набутахме ли ти го бе, mr. 10% муахаххахах ЗЕЛЕНА ТИКВА
Голям смях пада, няма смисъл да гледам никакви комедии.
Аре измий си краката и лягай при баба ти, тя знае как става