Quote (SoulKorlic @ Fri, 22 Feb 2008, 20:20)
Явно си много проЗ с главно "З" и не разбра че това да играеш с бот си губи кефа които ти предоставя ако намериш някакв хубав итем без бот.
Това не е точно така. Ние по-заетите не можем да дремеме по 18 часа пред компа и да си цъкаме Д2, щото требва да изкарваме парички да папаме и пийваме. Ама и нас ни съ играй и не искаме да изоставаме в класацията /аз за сега съм спрял Д2, но за сега/. Та за това си пусках бота и се изкарва толкова много, че нямам време да ги продавам!
Най-добрия бот в момента е ММбот-а, но се разработва нова система за ботоне, която е светлинни години по-напред. Доста е напреднало развитието му и е много лесен за настройка.