Quote (PlagueJack @ Fri, 22 Feb 2008, 16:19)
Ти искаш да правим дуели, си разхвърлил барба бива ли ...
Абе на нон имам само един барб БВБ но няма нито един бъг итам и е доста слабичък.Като направа сравнение със сегашния ми е доста слаб а и един друид имам за паметник там без скиллари.Аз до колкото разбрах ще си правиш на ладер или греша