d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Относно Bvb
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 22 2008 09:26am
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 22 2008, 02:19pm)
той играе само ладер ^


Е и ко от това че играе само ладер защо се смееш ти какво играеш а?

PS: Ако играеш Hc само не ми се праи на голямата работа че играеш HC.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 22 2008 09:31am
Quote (SoulKorlic @ Fri, 22 Feb 2008, 17:26)
Е и ко от това че играе само ладер защо се смееш ти какво играеш а?

PS: Ако играеш Hc само не ми се праи на голямата работа че играеш HC.


смея ли се ? чудно не съм видял да се смея ?
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 22 2008 09:38am
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 22 2008, 03:31pm)
смея ли се ? чудно не съм видял да се смея ?


Това е смях ^^^^^^^^^^ icon_pointl.gif тези.

This post was edited by SoulKorlic on Feb 22 2008 09:38am
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 22 2008 09:39am
Quote (SoulKorlic @ Fri, 22 Feb 2008, 17:38)
Това е смях ^^^^^^^^^^ icon_pointl.gif тези.


чесно ли О_О ? ти се шегуваш ?
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 22 2008 10:21am
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 22 2008, 03:39pm)
чесно ли О_О ? ти се шегуваш ?


Хмммм, аиде аз няма да прая скандал щото после ще съм виновен.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 22 2008 10:35am
Quote (PlagueJack @ Fri, 22 Feb 2008, 16:19)
Ти искаш да правим дуели, си разхвърлил барба бива ли ...

Абе на нон имам само един барб БВБ но няма нито един бъг итам и е доста слабичък.Като направа сравнение със сегашния ми е доста слаб а и един друид имам за паметник там без скиллари.Аз до колкото разбрах ще си правиш на ладер или греша
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 22 2008 12:40pm

Днес се виждах с Тошо в Плд и съм му казал да ти покаже какво имам по мулета и герои.
Не купувай преди да се е свързал с тебе и да ти покаже нещата!
Тоз сет никога не съм го събирал biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by Svetulcho on Feb 22 2008 12:40pm
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 23 2008 02:03am
Ааа не си го събирал, това са angelic глупостите там пръстен и амулет. Еми че то и аз ще играя ладер, ако играех на нон то тогава щях да си ползвам предметите от предния барб.
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll