d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Профуках 2.5k Fg за Rainbow Orb
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 10:21am
Quote (anarchyi @ Wed, 20 Feb 2008, 10:09)
Сега искам да сложа 2-3 звезди.
Само с донация ли могат да се придобият?


Не smile.gif
Трябват ти права за донор форума ... (не искам да казвам нищо повече , защото не знам дали е позволено да се говори за него)
Права за донор форума icon_pointr.gif 25$ или 900FG .. ^^
След това ще разбереш как да си ъп-ваш звездата лесно smile.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 21 2008 10:09am
ако те кефи значи си направил най доброто smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll