Quote (anarchyi @ Wed, 20 Feb 2008, 10:09)
Сега искам да сложа 2-3 звезди.
Само с донация ли могат да се придобият?
Не

Трябват ти права за донор форума ... (не искам да казвам нищо повече , защото не знам дали е позволено да се говори за него)
Права за донор форума

25$ или 900FG .. ^^
След това ще разбереш как да си ъп-ваш звездата лесно