d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ще спрем ли да я играем тая игра > :)
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 18 2008 03:23am
Quote (cccp_punk @ Sat, Feb 16 2008, 08:43pm)
Join Blizzard axxa ;]


Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 18 2008 10:35am
половината сам ви изказал на модераторите че ми разваляте топика smile.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 14 2008 11:35am
leka poleka zehm da e namaliam ne6to

iskam new ladder ve4e:)

da si naprava nov pala:)

This post was edited by BraveAntiBan on Mar 14 2008 11:36am
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 14 2008 12:01pm
az ne play ve4e...vlizam ot vreme na vreme da si lafa s frends...ot koito samo 10% sa bg!!! kolko jalko nali???


inak 4akam ili d3 ili rest...sha po game malky,,,da napraa o6te 10 20 k fg...za mene e lesno..poneje sum biznesmen,,,

taka 4e...dokato doide ne6to,,,6te si karam djipa...6te si broq pa4kite i sha iba ku4kite...are tfa e ot mene :}

gl all................

Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Mar 14 2008 12:17pm
с тея косурнасйсет иляди топици откъде намирач време да ибеш колега . . иначе ибеш не ибеп времето си върви . . thumbsup.gif
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 14 2008 12:19pm
Quote (cccp_punk @ Fri, Mar 14 2008, 06:17pm)
с тея косурнасйсет иляди топици откъде намирач време да ибеш колега . . иначе ибеш не ибеп времето си върви . . thumbsup.gif



abe v momenta ne iba ama mi praqt svir4ok

ahahahahhahahahahah

za dve godini kolko topika iskash da imam :}

Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 14 2008 12:51pm
Quote (ManOfRespect @ Fri, Mar 14 2008, 06:19pm)
abe v momenta ne iba ama mi praqt svir4ok

ahahahahhahahahahah

za dve godini kolko topika iskash da imam :}


nema da laje6 za godina i polvina iska6e da kaje6 mai? ili se barkam ne6to muahah
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 14 2008 12:53pm
Quote (BraveAntiBan @ Fri, Mar 14 2008, 06:51pm)
nema da laje6 za godina i polvina iska6e da kaje6 mai? ili se barkam ne6to muahah


ne6to sum ti interesen mai 4e me sledish...ili si vikash "eba si 4oveka,,za purvi put vijdam 4ovek koito ne mi liji zadnika"

Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 14 2008 03:07pm
Quote (ManOfRespect @ Fri, Mar 14 2008, 06:53pm)
ne6to sum ti interesen mai 4e me sledish...ili si vikash "eba si 4oveka,,za purvi put vijdam 4ovek koito ne mi liji zadnika"


ne be , kefi6 ma:) ama nedei ni laga:)
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 14 2008 03:09pm
Quote (BraveAntiBan @ Fri, Mar 14 2008, 09:07pm)
ne be , kefi6 ma:) ama nedei ni laga:)



ako na tebe e rabotata da sledish koi ot koga vliza ,,tfa za mene e ni6tojno...vse pak az kazvam dolu gore...nqmam vreme da sleda to4no..imam i po vajni raboti ot tfa........
Go Back To Български Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll