az ne play ve4e...vlizam ot vreme na vreme da si lafa s frends...ot koito samo 10% sa bg!!! kolko jalko nali???
inak 4akam ili d3 ili rest...sha po game malky,,,da napraa o6te 10 20 k fg...za mene e lesno..poneje sum biznesmen,,,
taka 4e...dokato doide ne6to,,,6te si karam djipa...6te si broq pa4kite i sha iba ku4kite...are tfa e ot mene :}
gl all................