Quote (DesolateD @ Sat, 16 Feb 2008, 21:31)
Ами затова трябва да се избере човек който да контролира това място , но нали знаете за всичко трябва време , трябва някой да се докаже като доверен човек и т.н.

НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ВАС , НО СПРЕТЕ ДА ПРАВИТЕ БЕЗУМНИ ПОСТОВЕ ! Не забравяйте че това колко поста имаш , не определят нищо..
@DesolateD@ a.k.a. drumbox
От самото начало ,всичко си вървеше много добре но.......Избрахме си човек,не че това има някакво значение за Пол но все пак и от нас е добре да бъде уважаван.Но и това не помогна и сега, като няма контрол няма правила

Аз това съм го казвал 100 пъти а виждам,че и ти си на това мнение.Не причината в това ,че сме БГ.Защо хората, все казват защото сме БГ а проблема е съвсем другаде