d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Rainbow Orb > Гласувайте.
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 15 2008 07:03am
Quote (DesolateD @ Fri, 15 Feb 2008, 14:22)
Хмм , ся за сефте виждам че са направили БГ форум smile.gif Радвайте smile.gif !!!
Айде че чакам ънлок sad.gif
Имам орб , да ти кажа , само ФГ на вятъра .. след тва даже се набутах и ФГ за ъпгрейд на Стар-а ^^


hm 6tom taka misli6 ama ne6to ne ti vijdam orba nito zvezdata ?
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 15 2008 07:16am
Quote (Panec @ Fri, 15 Feb 2008, 15:03)
hm 6tom taka misli6 ama ne6to ne ti vijdam orba nito zvezdata ?


Ми може би нямам права да ги едитвам smile.gif ?
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 15 2008 08:31am
Quote (DesolateD @ Fri, 15 Feb 2008, 15:16)
Ми може би нямам права да ги едитвам smile.gif ?


nqmash prava kato si SCAMMER.
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll