Quote (DesolateD @ Fri, 15 Feb 2008, 14:22)
Хмм , ся за сефте виждам че са направили БГ форум

Радвайте

!!!
Айде че чакам ънлок

Имам орб , да ти кажа , само ФГ на вятъра .. след тва даже се набутах и ФГ за ъпгрейд на Стар-а ^^
hm 6tom taka misli6 ama ne6to ne ti vijdam orba nito zvezdata ?