d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Тема на доверието > зз
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 17 2008 12:37pm
И моя копмиютър плаче за нов ама на лято чат ще си копувам отностно форума доволен съм, за интернета абе не е цвете 2мб БТК ADSL съм и не сам чак толкова доволен по някои път направо не се понася тоя лаг навсякаде и д2 и ЦС и сичко направо незнам и аз какво да правя.sad.gif
Member
Posts: 4,071
Joined: Oct 21 2007
Gold: 303.00
Mar 17 2008 02:27pm
PC sux
NET sux
JSP sux
Bnet sux
D2 Rules xD
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll