И моя копмиютър плаче за нов ама на лято чат ще си копувам отностно форума доволен съм, за интернета абе не е цвете 2мб БТК ADSL съм и не сам чак толкова доволен по някои път направо не се понася тоя лаг навсякаде и д2 и ЦС и сичко направо незнам и аз какво да правя.