d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > обидни думи > и непристоино поведение
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 15 2008 12:59pm
Quote (SoulKorlic @ Fri, Feb 15 2008, 06:58pm)
Ние сме на бира и фастъци.


nqma zna4enie kakva e zalagalkata , moje i prujki da sa.
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 15 2008 01:03pm
Quote (chzn @ Fri, Feb 15 2008, 06:59pm)
nqma zna4enie kakva e zalagalkata , moje i prujki da sa.


Кеф ми е да гледам български мач с приятели.
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll