Старая се да бъда общителен на максимум.Това с доказването има време за доказване , и аз честно не
бързам за никъде.Като ти гледам обаче сигнатурата и като си мисля , че тя трябва да е дело на някои от
Art & Design ми става ясно те колко разбират от анимация.А относно твоята поръчка , виждам , че си се постарал
повече от колко трябва...Този вид аниме което ти искаш да направя е можеби 7/10 от това което се учи за анимацията ,
но ще се постарая да направя нещо по въпроса , ако ли не - просто ще ти направя няколко мои предложения!
Надявам се да бъда полезен в форума...

-П.С
MyD2jspRevenge Мерси за подкрепата , но мисля , че ще ми трябват малко повече от 2-3 дена , защото съм зает през целия ден!
Ще се постарая , да постна 5 - 6 сигнатури и аватара в близките 5 - 6 дена.
Още един път мерси за подкрепата!
А сега лека нощ на всички...
This post was edited by Ramirezz on Jan 31 2008 04:09pm