Крал крал и накрая се : а) осрал
б) посрал
в) на*рал ( че тая думичка най-мръсна)
заслужи си го просто... до оня ден се гавреше с уж "глупаците" а днес без ( т.е със даискаш) стана най големия смотльо.. така че поздрав с нещо по така гангстерско Mya & Lil Wayne - Lock U Down

и предлагам темата да се затвори.. изчерпана е..