d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ##-най после ънлок-## > мерси на сички които ме подкепиха
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 767
Joined: Oct 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 30 2008 11:49am
Quote (2pac_rulez @ Sun, Jan 27 2008, 03:23pm)
Е браво, ето ти малко Фг за ново начало tongue.gif


q dai i na men malko fg da start trade plz smile.gif
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Jan 30 2008 12:37pm
Quote (cold_magicfinder @ Wed, Jan 30 2008, 05:49pm)
q dai i na men malko fg da start trade plz smile.gif


Хиени smile.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jan 31 2008 12:02am
Quote (BraveAntiBan @ Sun, Jan 27 2008, 08:28pm)


Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 14 2008 11:37am
Quote (mainabg @ Sun, Jan 27 2008, 05:09pm)
никви нерви бе тои ми е приятел присто споделям ИВО
ще правим ли БР вече заформих екипа мойе и ти да доидеш smile.gif))) нищо че си BRAVE
tongue.gif


maina duels???
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 14 2008 11:49am
cool ....
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 20 2008 09:15am
pozdravleniq
Go Back To Български Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll