Quote (2cute4y @ 18 Dec 2009 15:10)
ми не е лесно да не знаеш езика

abe az kato doideh v spain i si uchih kakto ispanski taka i angliiski hodih si na normalno uchilishte. i za parvi pat shtqh da ucha angliiski i kato zapochnah razbrah che ot diabloto sam nauchil dostatachno angliiski da moga da popitam neshto uchitelq shtoto parviq mesec nemojeh da govorq ispanski samo malko angliiski i na testovete uchih i sichko praih ama vse slabi ocenki i se premestih tazi godina deto mi e vtora uchebna v novoto uchilishte i s taq uchitelka izkarvam 10-ki i 9-ki za parviq srok imam 10 nz kvo se sluchi vse edno sam go uchil godini toq english

i tva e samo ot diabloto si davam smetka .. taka che igraite diablo i she nauchite angliiski
