Quote (velibg @ 15 Dec 2009 23:53)
а как беше ? робе
Роб е ония в гащите ти, наричай го Роб само като му забелваш главата.
Edit: забравих, че може да ти е забелена по default (турски обичай при децата)
Quote (2cute4y @ 16 Dec 2009 06:59)
не моа сфанъ шо се дърлите за тъпотии...
ако е поне да е за нещо сериозно?!
Да върви мохабета
This post was edited by GS_Mitaka on Dec 16 2009 02:07am