d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1212213214215216264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Dec 15 2009 10:50am
Quote (InTheGame @ Dec 15 2009 04:49pm)
sq si na 9000 :D


http://www.youtube.com/watch?v=LvFsrlTe40Q
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Dec 15 2009 11:53am
aide zvezdaaa :)
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 15 2009 12:13pm
Quote (n3ver_mind @ Dec 15 2009 05:53pm)
aide zvezdaaa :)


e kvo da ti kaja gz , no spored men si si dal fg-to naprazno :D da beshe si kupil sig primerno ili nekfi items :D ..
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 15 2009 12:20pm
Quote (n3ver_mind @ 15 Dec 2009 19:53)
aide zvezdaaa :)


gz ^^
аз мисля да се преборя за скоро
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 15 2009 12:32pm
Quote (anarchyi @ 15 Dec 2009 19:20)
gz ^^
аз мисля да се преборя за http://forums.d2jsp.org/images/i15.gif скоро


аз мисля да надмина "Snuffelupecus"

което е нищо..
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Dec 15 2009 01:43pm
продадох едни ръкавици на бетата :)
само 5фг, но се кефя
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 15 2009 01:52pm
я какво намерих в импулса




АХЯЬХАХЬАХЬАХЬХАХЬ

This post was edited by velibg on Dec 15 2009 01:53pm
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 15 2009 01:55pm
Quote (velibg @ 15 Dec 2009 21:52)
я какво намерих в импулса


http://i49.tinypic.com/s59tue.jpg


Вели ти някъв откривател ли си, чайник?
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 15 2009 02:01pm
Quote (anarchyi @ 15 Dec 2009 20:55)
Вели ти някъв откривател ли си, чайник?


ХОХОХО 1:0 за мен

Не Позна ! :D
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Dec 15 2009 02:06pm
Quote (InTheGame @ 15 Dec 2009 21:13)
e kvo da ti kaja gz , no spored men si si dal fg-to naprazno :D da beshe si kupil sig primerno ili nekfi items :D  ..


samo betwam na football v toq forum ili igraq LS tai 4e .. za LS guilda mi dawa itemi nqma kwo da si kypa.
Go Back To Български Topic List
Prev1212213214215216264Next
Closed New Topic New Poll