Quote (2cute4y @ 10 Dec 2009 14:33)
след работа е по-сладко

а събота цял ден мързелясваш и малко се отегчаваш докато дойде вечерта :cheers: :cheers:

ama posle sabotata e gadna shtot znaesh che idva nedelqta a sled nedelqta evidentemente idvat rabotni dni blqk nn

btw za onova tam prosto vi kaah za saitq nishto poiche koito iska obrashta fg ot tuk v zeleno moje da go napravi ama malko tarpenie chesnost i postoqnstvo
a koito iska da krade em... Kat mu e tolkoz akala da se opraq
