d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1209210211212213264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 10 2009 07:15am
Quote (2cute4y @ Dec 10 2009 01:03pm)
четвъртък не е ли най-якия ден от седмицата?
предвкусваш петък :cheers: :cheers: :cheers:


ailqk e :D ama petak e po qk 6toto predvkusvash sabota ^^
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 07:33am
Quote (InTheGame @ Dec 10 2009 03:15pm)
ailqk e :D ama petak e po qk 6toto predvkusvash sabota ^^


след работа е по-сладко ;)
а събота цял ден мързелясваш и малко се отегчаваш докато дойде вечерта :cheers: :cheers: :cheers:
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Dec 10 2009 10:57am
Quote (2cute4y @ 10 Dec 2009 14:33)
след работа е по-сладко ;)
а събота цял ден мързелясваш и малко се отегчаваш докато дойде вечерта  :cheers:  :cheers:  :cheers:


ama posle sabotata e gadna shtot znaesh che idva nedelqta a sled nedelqta evidentemente idvat rabotni dni blqk nn :d

btw za onova tam prosto vi kaah za saitq nishto poiche koito iska obrashta fg ot tuk v zeleno moje da go napravi ama malko tarpenie chesnost i postoqnstvo
a koito iska da krade em... Kat mu e tolkoz akala da se opraq :D
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 10 2009 12:59pm
Quote (2cute4y @ 10 Dec 2009 15:03)
четвъртък не е ли най-якия ден от седмицата?
предвкусваш петък :cheers: :cheers: :cheers:


ммне
аз съм цяла седмица болнични в нас и ми е все тая :Д
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 10 2009 01:11pm
Quote (anarchyi @ Dec 10 2009 06:59pm)
ммне
аз съм цяла седмица болнични в нас и ми е все тая :Д


a drugata sedmica :D ?
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Dec 10 2009 01:43pm
Понеже не ми остава много време да преглеждам темите , ще помоля някой ако чуе нещо за рестарт да ми пише едно лично . Мерси много !
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Dec 10 2009 02:07pm
Quote (ou7sider @ 10 Dec 2009 21:43)
Понеже не ми остава много време да преглеждам темите , ще помоля някой ако чуе нещо за рестарт да ми пише едно лично . Мерси много !


okey

ei ama udarihte gi levskarite
nemate pro6ka
a taka se nadqvah da padnete:) ot gledna to4ka na moq otbor:):)
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Dec 10 2009 02:21pm
Еми аз гледах мача... не че Сливен превъзхождаше с нещо , просто тия Левски са много зле имаха имаха шанс да вкарат поне 2-3 гола... но нали знаеш във футбола като невкараш ти вкарват :) И аз се радвам че и ние сме в една голяма каша.... Лечко строй за милиони база хотели кортове на стадиона а отбора на дъното дано вземе да купи някои играч. Не че са лошо отборче много добре си играха даже :)
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Dec 10 2009 03:57pm
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Dec 11 2009 12:46am
Quote (Disconnected @ 10 Dec 2009 23:57)


Малко прах в очите и така до догодина лятото. :)
Go Back To Български Topic List
Prev1209210211212213264Next
Closed New Topic New Poll