Quote (Kapsiko @ Dec 9 2009 05:06pm)
kakto prodaljenieto na vtorata chast na nqkoi film e lala3 taka i tozi sait si ima prodaljenie detrijisipi no e dosta po mizeren i ima mnogo izmamnici vnimavaite. mojete da mamite no iziskva akal i tarpenie no ne e za predpochitane zashtoto shte razberete che ne si struva da izmamish za petstotin forumno zlato a e po dobre da imash akaunt sas reputaciq i vouchove i sled vreme kogato shte si s dostatachno dobra reputaciq shte ti e mnogo lesno da obarnesh tukashnoto zlato v zeleno. prosto za informaciq vi go kazvamm
edit: obarnete vnimanie eh?
страхотна логика!
малко трудно се разбира с 2 сложени точки /без запетайки/ за 3 реда,
но с препрочитане става.