d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1202203204205206264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 29 2009 09:20am
Quote (Imperia @ Nov 29 2009 02:45pm)
napravi si go e ...


kolko li pari she izlezne :D
Member
Posts: 4,151
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2009 03:23pm
Quote (KrisIsBack @ Nov 29 2009 02:17pm)
shhhh toq tatus e mnoo div 4estno

http://www.tattooartists.org/Images/FullSize/000050000/Img50002_hammermr2.jpg


kam 140 lea zavisi pri koi na men v kipar na rakata si naprai no pain mi zeha 70 evro a predi 2-3 mecesa si napraih na dvete kitki 2 o4i mi zeha 10 lea a pri matora na garba mi naprai edin angel za 80 ..
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Nov 29 2009 05:10pm
Quote (RogerNET @ Nov 29 2009 09:23pm)
kam 140 lea zavisi pri koi na men v kipar na rakata si naprai no pain mi zeha 70 evro a predi 2-3 mecesa si napraih na dvete kitki 2 o4i mi zeha 10 lea a pri matora na garba mi naprai edin angel za 80 ..


moje i poweche da e
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Nov 30 2009 01:17am
Quote (RogerNET @ Nov 29 2009 11:23pm)
kam 140 lea zavisi pri koi na men v kipar na rakata si naprai no pain mi zeha 70 evro a predi 2-3 mecesa si napraih na dvete kitki 2 o4i mi zeha 10 lea a pri matora na garba mi naprai edin angel za 80 ..


matora gi prai ailqshki i za negovi hora po evtino :)
Member
Posts: 4,151
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 04:22am
Quote (KrisIsBack @ Nov 30 2009 07:17am)
matora gi prai ailqshki i za negovi hora po evtino :)


daa
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 30 2009 06:03am
Taзи е доста сложна и ще струва скъпо..
На мене за тази ми искаха 250лв в едно студио :Д
Ест не дадох, защото не е чак толкова сложна, че да струва толкова.
Взех я от 1 фр от гилдията :) Направил си я е в Норвегия за 600$ :D

Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2009 10:25am
Quote (KrisIsBack @ Nov 29 2009 02:17pm)
shhhh toq tatus e mnoo div 4estno

http://www.tattooartists.org/Images/FullSize/000050000/Img50002_hammermr2.jpg


da opredeleno, no i e dosta skapa da se napravi.

Quote (anarchyi @ Nov 30 2009 12:03pm)
Taзи е доста сложна и ще струва скъпо..
На мене за тази ми искаха 250лв в едно студио :Д
Ест не дадох, защото не е чак толкова сложна, че да струва толкова.
Взех я от 1 фр от гилдията :) Направил си я е в Норвегия за 600$ :D

http://i45.tinypic.com/o8h179.jpg


che toi za tolko e mogal da doide do Bulgaria , da si q napravi , da se razbie edna sedmica i da se varne :D

This post was edited by GnDraj on Nov 30 2009 10:27am
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Nov 30 2009 11:05am


Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 30 2009 11:22am
Quote (dobri_rs @ Nov 30 2009 05:05pm)
http://i46.tinypic.com/11j2pte.jpg


ne me kefat ;p
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2009 12:00pm
Quote (dobri_rs @ Nov 30 2009 05:05pm)
http://i46.tinypic.com/11j2pte.jpg


98 lvl :D

inache sa za akara ofc
Go Back To Български Topic List
Prev1202203204205206264Next
Closed New Topic New Poll