Quote (KrisIsBack @ Nov 29 2009 02:17pm)
shhhh toq tatus e mnoo div 4estno
http://www.tattooartists.org/Images/FullSize/000050000/Img50002_hammermr2.jpg
da opredeleno, no i e dosta skapa da se napravi.
Quote (anarchyi @ Nov 30 2009 12:03pm)
Taзи е доста сложна и ще струва скъпо..
На мене за тази ми искаха 250лв в едно студио :Д
Ест не дадох, защото не е чак толкова сложна, че да струва толкова.
Взех я от 1 фр от гилдията

Направил си я е в Норвегия за 600$

http://i45.tinypic.com/o8h179.jpg
che toi za tolko e mogal da doide do Bulgaria , da si q napravi , da se razbie edna sedmica i da se varne
This post was edited by GnDraj on Nov 30 2009 10:27am